Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet eltuntetni a...

Hogyan lehet eltuntetni a piros alahuzast a wordnal? Mindent helyesen irtam es megis alahuzza.

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 19:27
 1/10 anonim válasza:
55%
Ha helyesen írod, menj rá egyszerűen az ellenőrzésnél az "átugrás"-ra (vagy mellőzés, hirtelen nem emlékszem, hogy mi van pontosan), vagy egyszerűen ne vegyél tudomást róla.
2010. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos más nyelvre van állítva a helyesírás-ellenőrző.
2010. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy a nyelv magyarra van állítva? Mondjuk ha angolra van, akkor alá fogja húzni. Nézd meg ezt először, azután ha mégse jó, akkor eszközök/beállítások/nyelvhelyesség.
2010. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy egyenkét vedd fel a szavakat a szótárba, vagy kapcsold ki az ellenőrzőt, habár jobb, ha van.
2010. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nem azért, mert nincsen ékezeted?
2010. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Milyen nyelven írtad? Lehet hogy nem az a nyelv van beállítva, vagy hogy nem írtad helyesen. Nem lehet eltüntetni.
2010. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
75%
Nem szoktam kritizálni a rossz helyesírással feltett kérdéseket, de a téma miatt illett volna odafigyelned rá. Nem az ékezetek hiányára gondolok. Felmerül bennem a gyanú, hogy csak gondolod, hogy mindent helyesen írtál. Persze, lehet, hogy tényleg nincs az adott word file-okban helyesírási hibád. Ebben az esetben az eddigi válaszolók tippjeiből jöhetett be valamelyik.
2010. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előttem "szólók" már mindent elmondtak a témáról, így én csak egy tapasztalatomat írom ide.

Ha E-Mailt írtam, minden szó alá volt húzva pirossal. Átléptem, mert ebben a helyzetben ez nem zavart.

Aztán újra kellett telepíttetnem a Windowst, ( HALÁL a vírustelepíttetőkre !!!!!!! ) és lássatok csodát; a számtalan egyéb előny mellett az aláhúzások is megszűntek.

Ja, megkérdezhetem, hogy Te miért nem használsz ékezeteket?

Üdv.M.

2010. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm megoldottam a helyzetet.

Egyébként tudom,hogy kellett volna ékezettel helyesen írni,de siettem,s nem állítottam át magyarra a billentyűzetet. Pedig tényleg illett volna a kérdés miatt,igazatok van.

Elnézést kérek.

2010. aug. 10. 12:39
 10/10 anonim ***** válasza:

11:24 vok.

Aki képes elismerni a hibáját, megérdemli a segítséget és ( mai durva világban ) a tiszteletet is.

Üdv.

2010. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!