Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a partition magic...

Hogyan kell a partition magic programmal a c particiom méretét megnővelni? Természetesen ugy hogy a rendszer ne sérűljön. Tudom hogy a vinyon lévő másik particio /D/ szabad helyét lehet hozzáadni a c-hez.

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
D meretet csokented a C meg noveled? Resize Particion ha jol tudom:)
2008. nov. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a program angol nyelvű ugyhogy lépésről lépésre kéne leirva hogy mire kell nyomni nehogy elrontsam.
2008. nov. 30. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:

ki valasztod a D meghajtot majd bal oldalt Resize particion az elougro ablaknal nyomsz egy nextet a kov lapnal megint ki valasztod a D-t utana next majd a new size particion-nal anyival kevesebet irsz be mint amekora helyet szeretnel pluszba a C nel majd next utana finish.Majd a C nel is igy eljatszod ezt csak ott ertelem szeruen noveled a particio meretet.Majd a vegen a fo ablaknal ott ahol a resize particion volt legalul nyomsz egy Apply es ekor fogja vegleges felirni a valtozasokat a vinyora.ez a 8.0 valtozat volt.Ahoz hogy rendesen mukodjon

teljes verzio kell nem demo.Irj ha nem megy.

2008. dec. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ki próbáltam és nekem elveszett az összes fálj a d-ről.
2011. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!