Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Balatonkörre milyen android...

Balatonkörre milyen android alkalmazásokat javasoltok?

Figyelt kérdés

Egyelőre olyan tervem van, hogy Google My Maps-ben készítettem egy térképet az útvonalról, és majd azt követem, azon be vannak jelölve látnivalók is. Valószínű nyomtatok is majd egyet, hogy átláthatóbb legyen.

Ezen kívül javasolnátok valami olyat, ami még hasznos lehet számomra? Akár GPS, precíz útvonalrögzítés, átláthatóság, kalória, akármi szempontjából, amit jónak gondoltok, és magatokkal vinnétek/vittetek :D



2020. aug. 17. 13:01
 1/1 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget, a Komoot alkalmazás profin bevált. Megterveztem benne előre az útvonalat, és a megállókat, ezután már simán ment, és folyamatos használat mellett sem merítette le reggeltől estig az aksit.
2020. szept. 1. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!