Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan nagyboritek nyomtato...

Van olyan nagyboritek nyomtato program, amin be lehet allitani hogy a nagy szoveg betui szurkek legyenek, ne koromfeketek? Semmi szjkseg annyi tintat elhasznalni. Esetleg vastag korvonallal belul ures vagy halvany szurke. Win8 ra kell es/vagy an

Figyelt kérdés
droidra
2020. aug. 24. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de azt tudom, hogy a feketéhez jóval kevesebb tinta kell, mégpedig fekete színben. Szürkét nem lehet feketéből, ez nem zseblámpa. Szürkét csak úgy tud készíteni a nyomtató, hogy a 3 színt összekeveri.
2020. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fekete feher nyomtatoval csak a feherrel lehet keverni kockasitva ahhoz meg egyre kevesebb festek kell ahogy halvanxosik
2020. aug. 24. 15:27
 3/8 A kérdező kommentje:
Halvanyodik
2020. aug. 24. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Szövegszerkesztőben bármilyen halvány színt be tudsz állítani szövegszínnek és bármilyen betűtípust. A nyomtatók beállításánál is van kevesebb festéket használó vázlat, gyors vagy ilyesmi elnevezésű takarékos mód.

Csinálsz egy akkora lapméretet vagy szövegdobozt, amekkora a a boríték, a megfelelő helyekre ráírod, ami kell (mondjuk szövegdobozba).

2020. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es kozepre kerul? Mert a papir adagolo kozepre rakja a boritekot
2020. aug. 24. 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, minden nyomtatón van lapvezető, ezt középre állítod és akkor középen lesz a boríték. De ez a nyomtatástól független, ha direkt féloldalra rakod a borítékot, akkor szélen lesz. Bár ilyenkor lehet érzékeli a nyomtató, hogy rossz helyen van a papír.
2020. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mekkora a "nagy boríték", de a megfelelő pozicionáláshoz nyomtass egy ugyanakkora sima lapra. Ezzel beállíthatod a nyomtató lapvezetőt, és Word-ben a szövegdobozokat is.

Én "normál" borítékokhoz így lőttem be a címzést.

2020. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha boríték méretűre van állítva a szövegszerkesztő és középre igazítottad a szöveget, akkor a kinyomtatott borítékon is középre kerül. A nyomtatási beállításoknál is ellenőrizd, hogy ott is a boríték méret van-e kiválasztva.
2020. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!