Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program vagy interne...

Van olyan program vagy internetes oldal, ahol ha megadok egy helyszínt, akkor annak az x kilóméteres körzetében lévő településekre rá tudok keresni?

Figyelt kérdés
Pl ha az érdekelne, hogy Budapest 100 kilóméteres körzetében mik vannak.

2020. aug. 27. 11:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és fontos lenne, hogy légvonalban
2020. aug. 27. 11:44
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Google maps?
2020. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CspCsj ***** válasza:
2020. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 Google maps-en ilyen funkciót nem találtam, csak olyat ami az útvonalat mutatja, de nekem légvonalban kellene

#3 Ez tökre jó, de sajnos 50 kilóméter a limit és nekem olyan kéne ami minimum 55-60-as

2020. aug. 27. 14:42
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Rákerestem még egyszer, de csak USA-ban működőt találtam. (mondjuk ez nem jelenti, hogy nincs is)


Ha nem kapsz egyéb segítséget, akkor esetleg az jutott eszembe: letölteni egy adatbázist város-koordinátákkal, majd egy egyszerű script-et ráereszteni, ami kiszámolja egy megadott koordinátától való távolságot, és ha kisebb mint a megadott, akkor listázza.


Gyorskeresésre itt egy nemzetközi városlista:

(3.173.959 koordinátával, ahogy látom tanyák és puszták is szerepelnek)

[link]

(ha bejelentkezést kér, akkor a legalsót válaszd: Skip and continue)

2020. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!