Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gmaillel hogy tudom megcsinaln...

Gmaillel hogy tudom megcsinalni hogy az osszes eddigi emailem minden tartalma sorban egymas utanbekuljon egy db szoveges faljba? Androidon is megoldhato?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam még, de azt olvasom, hogy a Takeout mailbox formátumban adja ki a leveleket:

[link]


A szöveges fájlt ne erőltesd, nem szabványos. Létezik a mailbox (összes email egyetlen fájlban) és a maildir (emailek külön-külön fájlokban tárolva, mappaszerkezettel csoportosítva) formátum, neked ezek közül a mailboxra van szükséged.

2020. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Furcsa. A letoltott mbox kiterjesztésű anyag sima txt-re atnevezessel alkalmas lett az adatok kinyeresere. Sok volt a krix krax de a datumok es szamertekek kikereshetoek voltak mert ugyanaz a ritka betusor volt elottuk. De nem voltak idorendben a kinyert adatok!!! Napok dzempontjabol is ossze vissza voltak, pontosabban volt egy visszafele halado sorrend s koze kerultek rendszeresen még regebbiek. Ennek mi lehet az oka??? Csak a beerkezett leveleket toltottem le s abbol nyertem ki.
2020. aug. 30. 09:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!