Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehet tenni ha a képnézege...

Mit lehet tenni ha a képnézegető program felcseréli egy kép thumbnail képét?

Figyelt kérdés
Az ACS see van és az csinálja hogy néha ha kitörlök sok fájlt vagy mappát utána megváltoznak képek thumbnailjei. Újra kell frissítenem a thumbnail adatbázist ?

2020. aug. 29. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A thumbnailek sokszor kicsi fájlok amelyeket rendszer tisztítók törölhetnek, de az is előfordulhat, hogy csak ramban tárolja. Egy kép thumbnaila ugyan az a kép ami a kép mivel egy képről van szó csak kisebb felbontásban, hogy ne keljen egy képernyőn 40 4k fotót megjelenítenie. Ezért tömörít.


A videók esetben az első pár képkockából választ ki egyet és teszi előnézeti képpé.


Ha az alkalmazás ezt csinálja akkor nem fog megváltozni.

Nézz rá hátha van beállítás a beállítások közt.

2020. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyat találtam hogy rebuild thumbail és akkor kijavítja a képet. De azt nem értem hogy mitől keveri össze , lehet hogy azonos fájlneve van különböző mappákban több képnek és ilyenkor keveri össze. Meg egy pipát is találtam hogy mentse e a thumbaileket el vagy ne . Gondolom a ne az lassítja a gépet mert ahányszor megnyitom a mappát akkor kezdi el legyártani a sok kis ikonokat.
2020. aug. 29. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!