Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Asszisztens TELJES...

Google Asszisztens TELJES letiltása? (letiltás után visszakacsolja magát)

Figyelt kérdés

Ugye ha hosszan nyomom a "home" gombot, akkor jelenik meg. Hiába állítom át minden egyes alkalommal az "Apps>Default apps>Assistance & voice input" oldalon "none" opcióra, pár óra múlva visszakapcsolja magát. A google asszisztensen belül pedig nem lehet semmi mást állítani, csak kikapcsolni azt, hogy működjön a hangfelismerés, de a kezdőlapja akkor is megjelenik.

Ugyanez van a chrome-al is, csak ahelyett van más, ez meg ez őrületbe tudja kergetni az embert. Android Debloater scripteket is próbáltam már, de az usb debugging engedélyezése ellenére sem ismerte fel egyik sem a telefont, így azok kilőve. Abszolút tanácstalan vagyok. Ha valakinek van valami ötlete, azt nagyon megköszönném.


telefon: huawei p smart 2018, rendszer: Android 9.1



#Google #Google Asszisztens #android debloater
2020. aug. 31. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint visszakapcsolja. Nem tudok írni.
2020. aug. 31. 19:27
 2/3 anonim válasza:
Nekem így sikerült megoldanom Huawei P20 Lite-on. Beállítások - Alkalmazások - Alapértelmezett alkalmazások - Segítség és hangbevitel - Segéd alkalmazások - Nincs (ezt kiválasztod majd ujraínditod a telefont)
2020. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy visszakapcsolja.
2020. szept. 20. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!