Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dosszie kiterjesztésű fájlt...

Dosszie kiterjesztésű fájlt mivel lehet megnyitni?

Figyelt kérdés

#fájl #dosszie
2020. szept. 4. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Aláírás létrehozó és ellenőrző program (2006-2007)


A fokozott biztonságú vagy minősített elektronikus aláírással ellátott elektronikus okiratok, igazolások létrehozásához, aláírásához és időbélyegzéséhez, valamint az aláírással ellátott okiratok megismeréséhez aláírás létrehozó és ellenőrző program szükséges, amely megfelel az Igazságügyi Minisztérium által közzétett műszaki követelményeknek.

A cégeljárásban jelenleg alkalmazható aláíró szoftverek:


e-Szignó (gyártó: Microsec zrt.)

MOKKA (gyártó: Netlock Kft.)



[link]


[link]


[link]


[link]

2020. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt feltettem a kérdést a google-n én is rákerestem hogy mivel is tudnám megnyitni. Az általad is ajánlott programokat találtam én is. Az e-Szignó nem csinál semmit a MOKKA viszont azt írja érvénytelen aláírást tartalmaz. Fontos lenne valahogy megnyitni mert a Törvényszék küldte.
2020. szept. 4. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet váloszolnod kellene nekik mihamarabb, hogy nem tudsz mit kezdeni a fájlal.
2020. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kénytelen leszek mert ha határidős végzés van benne és én nem tudok róla az nagyon nem lesz jó ha ebből hátrány ér.
2020. szept. 4. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!