Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OBS Studio beállítás?

OBS Studio beállítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most töltöttem le az OBS Studio 25.0.8 verzióját, a felvétel forrásának az egyik kijelzőmet szeretném beállítani(2 kijelzőm van). Ezt valamiért nem engedi, próbáltam már rendszergazdaként futtatni az OBS-t de így se megy csak az alap fekete négyzetet látom. Próbáltam már úgy is, hogy csak egy képernyőt használok, de úgy se működött. Magamnak szeretnék pár képernyő videót csinálni, nem használnám streamelésre. Van valakinek ötlete, hogy mi lehet az OBS baja?

2020. szept. 4. 21:26
 1/3 anonim válasza:
én is tegnap szedtem le ma próbálgattam a beállításokat, utána néztem és a gond az lehet hogy 2 videókártya van a gépedbe és a garfikai beállításoknál kell az egyiket kiválasztani. egyébként nekem ez után is fekete maradt a kép :/ ha te találsz megoldást megírhatnád ide vagy privibe, köszi.
2020. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

működött, mondom hogy: ha win10ed van így:

grafikai beállításoknál kiválasztod a klasszikust, majd betallózod az obs-t amit energiatakarékosra raksz, vagy nagy teljesítményűre attól függően hogy mit akarsz vidizni (nagy teljesítmény játékoknál jó, tutorial videóhoz az energiatakarékos is elég)


miután ezt beállítottad az obs-t is indítsd újra és a forrásoknál újra válaszd ki a képernyőt. így mennie kell

2020. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is működött, nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2020. szept. 6. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!