Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik valamilyen Facebook hack?

Manuel_17 kérdése:

Létezik valamilyen Facebook hack?

Figyelt kérdés
All fiók mögött szeretném tudni hogy ki áll vagy megtudni róla többet helyszín IP megkeresése vagy akármi valaki segítene ebben?

2020. szept. 11. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha létezik ilyen, akkor én inkább beküldöm a Fb-nak, állítólag busás összegeket hoz a konyhára a bug bounty. 😉
2020. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a világ egy fokkal bonyolultabban működik.

1) A Facebook-nak van egy bug bounty rendszere. Ha találsz valami hibát, azt beküldheted és sok-sok pénzt kapsz érte. Emiatt a "hacker"-eknek nem éri meg ilyen Facebook hack-et árulni, mert sokkal több pénz jár a beküldésért és nincs benne semmi kockázat.

2) A Facebook-nál nem idióták dolgoznak. A GYK-nél se. Ha létezik ilyen Facebook hack, azt nem fogják GYK-n megosztogatni.

3) Ha GYK-n kérsz ilyen jellegű segítséget, akkor feltételezhető, hogy semmit se tudsz a témáról. A hack-elés nem úgy működik, hogy majd egy tudatlan ember leül a gép elé, nyomogat egy picit és minden "fel van törve".

4) Az IP cím alapján max. a megyét sikerül megtalálni helyesen, az IP címet mindenki túlmisztifikálja.

Sorolhatnám tovább a problémákat. Nem fogsz találni semmit, nem fogsz kideríteni semmit. Ha a tartalom sérti a Facebook irányelveit, akkor jelentsd be, ha nagyon-nagyon durva a helyzet, akkor írhatsz a moderátoroknak e-mail-t (korábban már működött, a magyar laposföldesek a tudomány- és ténytagadás mellett folyamatos zaklatást, nácizmusig fajuló gyűlöletbeszédet és álhírterjesztést produkáltak, így a csoportjuk az e-mail után tiltva lett).

2020. szept. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Én insta hacket keresek, de mind kamu indiános videók
2020. szept. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

"1) A Facebook-nak van egy bug bounty rendszere. Ha találsz valami hibát, azt beküldheted és sok-sok pénzt kapsz érte. Emiatt a "hacker"-eknek nem éri meg ilyen Facebook hack-et árulni, mert sokkal több pénz jár a beküldésért és nincs benne semmi kockázat."


Akkor már tudom, hogy miből fogok milliókat keresni.


Pár hibát említsek:

-Egy időben folyamatosan fekete volt a kép, ha PC-n megnyitottál messengerben valamit.

-Nem működött PC-ről a továbbítás, mint olyan.

-Telefon készülékeken a hangüzenet küldésnél random megszakad.

-Telefon készüléken a hangüzenet van, hogy beáll és nem lehet elküldeni, csak megszakítani.

-Sokszor esik meg, hogy küldenél egy képet és semmi. Küldöd még egyszer és megint semmi. Majd egy tizedik próbálkozásra talán behányja. (Nem, az internettel nincs gond, mivel 1Gb/1Gb-es a net.


Bár nyilván biztonsági hibáról van szó, mert általános hibákból akad temérdek sok. Ezek a dolgok pedig nem csak nálam jelentkeztek, hanem több ismerősnél is.



Egyébként kb mindent leírt a kettes válaszoló.


A "hackelés" közel sem úgy működik a valóságban, mint némely filmben, hogy random billentyűzet nyomogatás és már bent is vagy az adott helyen és random megjelenő kódsorból megszerzed azt az információt ami neked kell, vagy nyomsz pár gombot és elindítasz valami hű de nagy folyamatot.


Általában számos biztonsági protokoll van, ami pont az ilyen illetéktelen adatmegszerzést hivatott gátolni.


Azt értse meg mindenki, hogy ami működött vagy működik pár éve a saját gépedre telepített offline játékok esetén F1 = örökéket vagy "yecgaaa" az a valóságban közel sem fog. Főleg nem egy olyan vállalat esetén, mint a Facebook, Google, Apple és társai. Biztos vagyok benne, hogy naponta több száz vagy ezer támadás érkezik feléjük olyanok részéről akik közel sem az amatőr felhasználó szintjét képviselik.



Szóval az a lényeg, hogy bármi ilyen fiók feltörő dolog KAMU és nem fog működni.

2020. szept. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

A hackerkedés olyan a valóságban a filmekhez képest mint az orvoslás a vészhelyzethez képest. :D

De akár említhetném az autós üldözős jeleneteket is. Annyira realisztikus mint a halálos iramban sorozat.


Valahogy az akciófilmek esetében a legtöbb jelenetről mindenki tudja, hogy csak "filmes trükk" és a valóságban ilyen nem létezik. Kivéve az informatika. Arról a többség azt hiszi, hogy a "hálózat csapdájában" már-már dokumentumfilm... :D

2020. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!