Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Be akartam köszönni de az...

Be akartam köszönni de az oldal nem engedi. Segít séget szer etnék kérni AMD Crossfire használatához.?

Figyelt kérdés

Van egy Gigabyte B450 Aorus Elite alap lapom.

Ebbe szereztem 2 db RX580 Rog strix-et.

Azonban ha be kapcsolom a Crossfire-t akkor nagyon sok játéknál fele annyit sem hoz mint 1 kártya önmagában.

Miként kellene ezt be állítani?

Van valami bios beállítás? Vagy bármilyen segítséget szívesen fogadok.

Előre is köszönöm.



2020. szept. 17. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A space beragadásával kapcsolatban nincs szükség segítségre? :D


Viccet félretéve, ajánlom ezt a videót kezdésnek:

https://www.youtube.com/watch?v=s_Fw3_HcciU

és ha nem megy, akkor pedig a prohardver fórumán van pár ezzel foglalkozó téma. Ott érdemes körbenézned (vagy kérdezned).

2020. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg biosban felismeri e mindkét kártyát illetve nem e tiltja le esetleg vagy droppolja x16-ról lejjebb vagy éppen pciE 3.0-ról 2.0-ra. Könnyen meglehet. Nézd meg a bios verziókat is. Ha különböznek netán akkor tegyél mindkettőre gyárit. Lehet az a gondja.
2020. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első "válaszoló"

Köszi a semmit.

Ha érdemlegeset nem tudsz hozzá szólni akkor inkább ne tedd.

Nem nem a space, sem az enteremmel nincs bajom...

Szóval nem kell le h ülyézni!

Képzeld okoska be kapcsolom a CF-et, és nem nem működik... sőt game alatt van ami roszabb mint előtte, a többi csak ugyan olyan.

Most mind a kettőre fel raktam a gyári oldalról le töltött biost.

De még mindig nem jó.

Bios-ban nem találtam semmi erre vonatkozó beállítást.

2020. szept. 22. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ha érdemlegeset nem tudsz hozzá szólni akkor inkább ne tedd."

Ajánlottam neked olyan fórumot, ahol tudnak segíteni a problémádon. Ezen az oldalon nem sok ember használ CF-t, szóval hiába várod a csoda információt, mert max találgatás lesz. Ellenben ha ott kérdezem meg ahol összegyűltek azok a "kockák" akiknek van ebben gyakorlati tapasztalata, akkor hamarabb kapsz segítséget. Tehát ez volt az a "semmi" amit javasoltam.


"Nem nem a space, sem az enteremmel nincs bajom..."

Csak élcelődtem, mivel kb minden második szó közepére beszúrtál egy space-t: "Segít séget" "szer etnék" "le h ülyézni"

de nem hülyéztelek le, ennek ellenére véresen komolyan vetted és nekiálltál kioktató hangnemben kritizálni a válaszomat.


Szóval hajrá, remélem ír valaki majd aki számodra "érdemleges" választ ad. Bár ezzel a hozzáállással szerintem nem sok embernek lesz kedve segíteni.

2020. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!