Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MacBook Air 2014 Nemrég...

Kozodd kérdése:

MacBook Air 2014 Nemrég vettem. Kérdeznem hogy miert nem tudok letölteni egyes appokat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt, youtube, HBOGO, netflix, tiktok ezeket nem is találom! Esetleg elfogadok 1-2 + infót is, előre is köszönöm! ☺️

2020. szept. 21. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Hát így hirtelen keresésre pl a netflixnek ios12 kell ami 2017ben jött ki. Felteszem a többinél is ez a baj.
2020. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem is fogod- ahogy az előző is írta, az oprendszer nem támogatja. Általában ezt az érvet szoktam felhozni azoknak is, akik az Apple felsőbbrendűségét hangoztatják.
2020. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

a Macbook air-en nem is iOS van :D

ezeket a dolgokat amiket írtál böngészőből tudod használni, nincs külön appjuk laptopra.


mik azokat amiket még nem tudsz letölteni?

milyn infora van szókséged?

2020. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

az egy laptop

nem egy telefon

nem értem a gondot

youtube ot minek akarsz letölteni mikor windowson is böngészőből szokás használni ...

2020. szept. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!