Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges-e, hogy két egerem...

Lehetséges-e, hogy két egerem legyen egy PC-n?

Figyelt kérdés
Egy amit én használok bármire, a másik pedig kizárólag egy alkalmazásban kattintgat, előre megírt kód szerint. Ezt ennél részletesebben nem szeretném firtatni. A lényeg, hogy azt meg tudom írni, hogy az egerem ide meg oda menjen és kattintson. De azt lehetséges-e megoldani, hogy azt az egeret (amit egy program működtetne) csak egy alkalmazás használja fel, és én a saját egeremet eközben használhatnám bármire az alkalmazáson kívül? (akár belül is, de ha a kettő keresztezi egymást akkor sem állna le az első egér és folytatná a kódsort). Tehát pl egy programált egér Word-ba pötyög dolgokat, én a saját egeremmel le is csukhatom a Wordot, ő akkor is benne maradna és írja tovább ami a programjában van. Tudom elég bonyolultnak hangzik, de ha csak ötletetek van rá, hogy kéne ezzel elindulnom, akkor kérlek osszátok meg.

2020. szept. 22. 11:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis nem úgy értem, hogy 2 egeret bedugni nyilván. A sima mouse amit én irányítok és mellé a programkövető mouse, amit nem én irányítok már, hanem a programom. Remélem érthető, valaki hátha tudja.
2020. szept. 22. 11:53
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lesz két egered, de bot programok/scriptek pont ezt csinálták anno :D még 2010ben metin2ben 2 monitorral egyiken futott a metin és ment a horgász bot és mellette minden mást csinálhattam :)
2020. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszem, hogy meg lehetne oldani, hogy két független egérkurzor legyen.
2020. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a részletesebb firtatás azért lenne hasznos, mert nem derül ki hogy mindenképpen windows-on kell-e megvalósítani?


mert linuxon futtathatsz több X szervert is, tehát párhuzamosan több asztali környezetet is és ott meg lehet ezt oldani, bár bevallom, még nem próbáltam ilyesmit, de elméletileg lehetséges.

windows esetében szerintem max úgy ha az adott alkalmazást egy virtuális gépen indítod el.

2020. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se próbáltam még, de multiseat -nek hívják, mikor több bill/egér és monitor van egy gépre kötve és külön használhatóak

[link]

2020. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös vagyok, de ami neked kell, az szerintem ez..

[link]

2020. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó tippek, köszönöm!!
2020. szept. 22. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!