Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Több mint fél éve, hogy a...

Több mint fél éve, hogy a laptopomon Windows 10-et használok, amin eredetileg Ubuntu volt. Akkor jó is volt az Ubuntu és társai, de pár hónap után elkezdtek szaggatni bekapcsolás után olyan 1 óra használat után. Mi lehetett a gond, sose jöttem rá?

Figyelt kérdés

Filmnézés közben is szaggatott a film, aztán az egér is akadozott rendesen.


Dell Vostro 15-3568


Intel Core-I3 7020u 2.3Ghz CPU


4GB DDR4 RAM


Intel HD Graphics 620


1TB HDD


2020. szept. 23. 23:55
 1/8 A kérdező kommentje:
A Windows 10-zel ilyen gondom már nincs szerencsére.
2020. szept. 23. 23:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Driver probléma lehetett. A videókártya driverek Linuxon problémásak.
2020. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk innen fogalmunk sincs, mit mveltél a gépeddel.
2020. szept. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3/3 "Nekünk innen fogalmunk sincs, mit mveltél a gépeddel."


Vajon mit műveltem vele, ha elrontottam volna (ami nem valószínű, mivel haladó felhasználó vagyok), akkor nem itt írok ki kérdést, hanem elviszem szervizbe. Nem igaz okostojás?

2020. szept. 24. 07:55
 5/8 anonim válasza:

Feladatkezelőben nézd meg, hogy mi és milyen mértékben használja az erőforrásokat, azután többet tudubk mondani.

Vagy pl bizonyos program futtatása után van ez, vagy bekapcsolás után magára hagyva is produkálja?

2020. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Na most ezt is csak te álltod, hogy haladó felhasználó vagy. Épp ezaz,ha haladó felhasználó lennél,nem itt írnál ki kérdést, vagy ha valami pervez okból mégis egy 99%-ban laikisok által látogatott fórumon próbálkozol, akkor sem ilyen amatőr módon teszed fel.


A "lassú a gépem, mi a baj?" NEM egy haladó kérdés. Még akkor sem, ha ismered a géped fő komponenseit. Te a kérdés alapján egy kezdő/amatőr felhasználó vagy, aki annyival van beljebb, hogy tudja, hol találja az eszközkezelőt.

2020. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Látom egy kérdést sem tudsz elolvasni. Hol írtam azt, hogy lassú a gépem?

Csak szaggatott egy idő után linux alatt, de windows alatt már nem csinálja. Ennyit az értelmiségiekről.

2020. szept. 25. 11:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a GPU volt a hibás. Ipari hulladék még Windowsra sem tud normálisan drivert írni az Intel rá, nem hogy linuxra.
2020. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!