Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen zenelejátszó program...

Van ilyen zenelejátszó program vagy valami? Esetleg hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Pl ha van egy videó, legyen akár egy zene vagy más, de ha van hozzá felirat, akkor a zenelejátszó írja a feliratot is ne csak a hang szóljon?

Vagy konkrétabb példával pl netről letölteni egy videót (legálisan) mp3 formába valahogy és menjen mellette a felirat??

Nem tudom mennyire érthető a dolog. Sem ugye azt hogy mennyire kivitelezhező, nem igazán vagyok otthon ebben a témakörben. Csak van egy jó videó, ami letölthető, de ugye nem videó formátumba kellene nekem, mert nagyobb helyet foglal. A szöveget úgy se értem, csak a felíratot tudnám olvasni. Emiatt is érdekelne a dolog, hogy lehet-e ezzel így valamit kezdeni??

Meg mint mondtam legális keretek között.


2020. szept. 26. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi van?
2020. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!