Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Word fájl másoltam,...

Microsoft Word fájl másoltam, véletlenül felülírtam egy másikat. Vissza tudom állítani valahogy?

Figyelt kérdés
Egyik mappából egy másikba másoltam volna át egy fájlt, aminek ugyanaz volt az eredeti munkaneve. Át akartam írni, miután betettem, de erre nem adott lehetőséget és véletlenül felülírtam a fájlt egy rosszul sikerült kattintással. Helyre tudom állítani valahogy az eredeti fájlt is? Ha igen, hogyan?

2020. szept. 29. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fontos, most azonnal kapcsold ki a gépet és vidd el adatmentésre. Drága, de ez a tuti. Ha nem annyira fontos, megpróbálhatod házilag file recovery szoftverekkel, de ha nem sikerül, a profi adatmentés esélye is lecsökken.
2020. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1: Az adatmentés nem csak a törölt, de felül nem írt adatot képes helyreállítani (megkísérelni)? Itt egyértelműen azonnali felülírás történt, nem csak simán kitörölte a fájlt.
2020. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól hogy felülírta, valószínűleg nem ugyan oda került a lemezen, főleg ha SSD, hacsak nem nagyon kevés a szabad terület. De minél többet van használva, annál nagyobb az esélye, hogy valami felülírja, illetve az SSD TRIM algoritmusa végleg eltünteti. Na onnan nincs visszaút, se házilag, se professzionális módon.
2020. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!