Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen oldallal vagy *linuxos*...

KmsRys kérdése:

Milyen oldallal vagy *linuxos* programmal lehetne letölteni egy olyan videót, amire ha jobbklikkelek azt írja, hogy Powered by JW Player 8.11.7?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen, amit le kéne töltenem, egyszerűen semmilyen letöltővel nem sikerül! Mozilla Firefox böngészőt használok, megpróbáltam úgy, hogy jobbklikkeltem és rányomtam az "Oldal adatainak megjelenítése" feliratra, ott van egy "Média" rész, ott megtalálhatóak az oldalon található képek, ikonok, stb, a videó is ott van, de nem lehet rányomni, azt írja, hogy nincs a gyorsítótárban, ezért nem tudom lementeni sem! Ezenkívül próbáltam több videó letöltő módszert, egyikkel sem sikerült!


Megpróbáltam felvenni képernyőrögzítővel is, de sajnos a 11 éves gépem nem képes 30fps-ben felvenni, és borzalmasan "szaggat" a felvett videó. Mi a csudával lehetne letölteni egy JW Playeres videót?



2020. szept. 30. 18:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudtommal az online lejátszott tartalmak ideiglenesen letöltődnek valahová a gépre. De hova?
2020. szept. 30. 18:39
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
VLC. A böngésző debug funkciójával ki tudod nyerni a videó linkjét, a VLC meg fájlba közvetíti. Fontos, ne a mentés/átalakítás funkciót használd, az csak a fejlécet menti le. A közvetítést kell használni, kimenetnek fájlt beállítani és egy mp4 fájlba közvetíteni. Az átkódolást kapcsold ki. Olyan lesz, mintha a VLC lejátszaná a videót, de nem fogod látni a képet (ha látod, elrontottad). Szóval türelmesen várd meg, míg leáll, vagy élő adás esetén amint vége a programnak amit le akarsz menteni, a stop gombbal állítsd le. Ne zárd be, mert a félkész fájlt semmi sem fogja megnyitni.
2020. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj fel az oldalra, nyomd meg az F12-t, a megjelenő ablakban menj a Hálózat fülre. Jobb oldalt, ahol van a Mind, HTML, CSS, stb., csak a média legyen bekapcsolva.

Ezután indítsd el a videót, a listában meg kell jelennie a stream-nek, és ha ott kutakodsz, akkor valahol megtalálod a teljes videó URL-t.


Ha így nem megy, akkor nyomod a bal SHIFT-et, jobbklikk a videóra -> Elem vizsgálata. Ha szerencséd van, így fel fogja dobni az URL-t.

2020. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na szóval... amit T0ba írt, ahhoz hasonlóan sikerült letöltenem! A lényeg, hogy F12 majd a média, és ott 10 másodperces szakaszokra volt darabolva a videó, a fájlkiterjesztés .ts volt. ezeket egyesével lementettem (dupla klikk rá), majd csak össze kell vágni egy videóvá, de az már egyszerű lesz.


Azért érdekelt ez ennyire, mert 64 napig vannak fenn itt a videók, ahonnan letöltöttem és holnap már valószínűleg törölve lett volna, ezért kellett most letöltenem. De azért köszönöm a válaszokat!

2020. okt. 1. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!