Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal lehet...

Melyik programmal lehet legegyszerűbben videót szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Régebben megvolt a normális Windows Movie Maker, talán 2012-es verzió, de már nem lehet letölteni, pedig tök egyszerű volt kezelni. Most letöltöttem egy új fajta WMM-ert, de teljesen átláthatatlan, nem találok rajta semmit. Van esetleg egy egyszerűbb program? Ha tudtok, légyszi linket is küldjetek. Nagyon köszi!

2020. okt. 2. 20:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Win 7-em van, ha ez számít.
2020. okt. 2. 20:06
 2/6 Dongaben ***** válasza:
Én a VirtualDub programot ajánlom mindig az ingyenes szerkesztők közül. Gyakorlatilag minden funkcióhoz van YouTube videó segítség. Anélkül kezdőként bonyolultnak tűnhet, de nem az...:)
2020. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:

Én mostanában az OpenShotot kedvelem – nem, mintha túl sokat használnám. Ha hagyatkozhatom még a mára erősen megfakult windowsos emlékeimre, kifejezetten emlékeztet a régi Movie Makerre.

[link]

2020. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sony Vegas
2020. okt. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a ShotCut-ot kedveltem meg, nyílt forrású szóval teljesen ingyenes, sokféle funkció, mégis egyszerű panelek, gyors és hatékony az algoritmusa, és egyszerre több példány is futtatható belőle párhuzamosan. Már egy éve ezt használom windows 10 es géppel, intel atom Z szériás 4 magos processzorral, mindössze 4 GB memóriával és sosem volt még bug vagy hibaüzi. Akit érdekelne itt találja meg shotcut.org.
2020. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!