Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubtuntu nem működik az egér...

Ubtuntu nem működik az egér görgő?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nem akar normálisan (úgy mint Windowsban) görgetni az egér!

Vagy megy egy kicsit vagy megy egy nagyot, de olyan is van, hogy egyhelyben áll akkor is ha egy kilométert tekerem!

Kipróbáltam az Ubuntu 14-20-ig és mindben ez a probléma.

FF-ban és a fájl kezelőben is ilyen.

Gamer egér Zalman ZM M300.



2020. okt. 2. 23:00
 1/5 anonim válasza:
Virtual boxban telepítettem fel? Nèzd meg az egèr beállításokat, lehet ott van a gond!
2020. okt. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Más gépen működik? Nekem is voltak hasonló gondjaim, nálam az egér görgő jeladó adta meg magát. (Google/Youtube: mouse wheel repair)
2020. okt. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem virtuál box volt! Rendes telepítés.


Gépen Ubuntu, lapon meg MacOS van azt hittem ezekben nem akar működni valamiért, de aztán párom laptopján Windows van, most rádugtam és azon sem ment jól...


Mikor PC-ről letöröltem a Windowst akkor tájt romolhatott el.

Most szét szedtem, ki takarítottam és úgy sem volt jó, de aztán már úgy szét szedve néztem mi a baja rákotve gépre.

Kicsit jobban megnyomtam csavar húzóval azt a fém peremet ami a görgőt fogta eztán már működött, csak annyival másabb, hogy a görögő már nem ad olyan kattogós hangot tekeréskor mint új korában, hanem nincs hangja, viszont működik normálisan!

2020. okt. 3. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:

"a görögő már nem ad olyan kattogós hangot tekeréskor mint új korában, hanem nincs hangja, viszont működik normálisan"

Én is így jártam. :)) Sajnos nekem sem sikerült azt a kis fémlemezt rendesen visszatennem, de jobb, mintha újat kellene vennem.

2020. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na igen, én is rögtön mentem volna újat venni, mikor kiderült, hogy Windowson sem jó.

Aztán ugye szombat van, nem biztos, hogy nyitva vannak a boltok így neki álltam szerelni.

Nem fűztem hozzá reményeket, de így nem kell vennem újat! :) Nagy hülyeség lett volna kidobni.

2020. okt. 3. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!