Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor bekapcsolom a gépet egy csomó időt vár a nod32-nél mire betölt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert a nod32 egy tetű.lassú, megbízhatatlan sz*r. És még mielőtt bárki pampogna emiatt: ez valós tapasztalat!
2010. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Én is láttam már ilyet, de AVG-nél is, avast!-nál is ez van. A vírusirtók (meg amúgy az elején más progik is) lassítanak. Én mindig kimegyek inni, stb., miután bekapcsoltam a gépet.



Első válaszoló... miért f-kázod már megint a NOD32-t? Már irritáló... Mindenki azt f.kázza (vagy dicsőíti).

Egyébként olyan helyeken (is) használják, ahol rettentő fontos a gépek biztonsága. Na?

2010. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nod32-öt használok és nálam kb. 5 másodperc alatt eltűnik a nod felirat, viszont a szüleimnél hasonló a helyzet mint Nálad. Megfigyeltem, hogy nálam azért gyorsabb, mert én wifivel netezek és a wifi routerem állandóan be van kapcsolva, ezért amint bekapcsolom a laptopom, egyből lesz internetkapcsolat (mármint az oprendszer betöltése után). Szüleimnél asztali gép van (1db), ami közvetlenül a modemre van csatlakoztatva. Mivel felhasználónév védi az internetet, ezért addig nincs net, még nem engedélyezik a felcsatlakozást. Viszont addig még a nod felirat el nem tűnik, a gép nem hajlandó előhozni azt az ablakot, amivel ez lehetséges lenne. Náluk is legalább egy percig látható a kis zöld ablak mire eltűnik. Szóval ez valószínűleg azért van, mert a gép bekapcsolása után a nod megpróbál felcsatlakozni a nod szerverére, de bizonyos esetekben ez nem megy gyorsan, végül gondolom meg van adva egy idő, amit ha túllép, akkor nem próbálkozik tovább és befejezi a program betöltését.
2010. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: azért "fikázom" a nod-ot, mert nem egyszer láttam már, hogy hivatalosan megvásárolt, napi frissítésű nod (!) szépen elvolt a gépen, csak a gép lassú volt. Amikor rá lett téve a gépre az avast, vagy más, 20-30 vírust jeleztek ki, amire a nod meg se nyikkant! Ennyi...
2010. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyikőtök tanácsára telepítettem az avast.Igaza volt már nem kell egy csomó időt várni mire használhatom a gépet.Csak nem tudom ha megküldik a reg. kulcsot elfogadja e?
2010. aug. 8. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor már az 5-öst kellett volna... Ott progin belül lehet regisztrálni.

De ezzel is egy idő után várni fogsz, mire használhatod a gépet. Fokozatosan fogja egyre jobban lassítani.

2010. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Évente meg kell újítani a reg. kódot az avast honlapján, de nem kerül semmibe. Ugyanúgy ingyenes marad - már ha a home verziót raktad fel.
2010. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%-os, még a 4.8-ast használod?? (Úgy tűnik az írásodból)
2010. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!