Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » VLC-ben (Linux) hogyan lehetne...

KmsRys kérdése:

VLC-ben (Linux) hogyan lehetne újra lejátszani YouTube videókat?

Figyelt kérdés

Na szóval, az operációs rendszer Linux Mint 20 Xfce. Tegnap este letöltöttem rá a VLC médialejátszót, és abban játszottam le egy ilyen "nyugis" zenéket játszó élő (live) videót, és arra aludtam el. Amikor elindítottam, kiválóan működött, de mire délelőttre felébredtem, már csend volt, megállt a lejátszás. Azóta végigpróbáltam egy csomó YouTube videó linket, és egyiknél sem indult el a lejátszás, és a playlistből is eltűntek. Aztán letöltöttem egy "youtube.lua" nevű fájlt, és bemásoltam abba a mappába, ahová azt kell. Aztán egy videót lejátszottam, és itt megint meghalt a dolog, megint nem működik. Egyébként a youtube.lua fájllal csak 360p-ben játszotta le a videót, hiába van a "bemenet/kodekek" résznél 1080p-re állítva az előnyben részesített videófelbontás. Valamint a képkockasebesség is csak 25fps volt.


Hogyan tudnék YouTube videókat lejátszani megint, normális minőségben a VLC-ben? És egyáltalán mi okozhatja azt, hogy elsőre jól működött, aztán pedig csökönyös szamárrá vált a VLC? Ugyanez a probléma Ubuntu esetében is fennáll. Talán nem bírja a VLC, ha egész éjjel megy, vagy mi?



2020. okt. 7. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

-.-' Használd please a Google-t. Thanks.

[link]

2020. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pont ezaz, hogy többször átolvastam ezt az oldalt, de nem vált be!


A lényeget nem érted: elsőre működött ez a módszer, másodjára meg már nem! Mintha valami történt volna a programmal az éjszaka folyamán.

2020. okt. 7. 15:47
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként pont ezt csináltam, hogy beállítottam az előnyben részesített felbontást, majd a hálózati folyamba bemásoltam a linket, és a lejátszásra klikkeltem. DE EZ CSAK ELSŐRE MŰKÖDÖTT, AZÓTA EGYIK YOUTUBE VIDEÓT SEM JÁTSSZA LE.
2020. okt. 7. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Hol jó, hol nem. Régen sokat szenvedtem vele én is. Attól függ, hogy a youtubenál épp mit variálnak
2020. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor ez a YouTube hibája, és nem a VLC-é? Hát ennek nem igazán tudok örülni... A YouTube saját lejátszója nem jó, bár a reklámokat lehet blokkolni, viszont nincs képarány módosítás lehetőség, hang equalizer, meg hasonló jóságok...


Van esetleg a VLC-hez valami bővítmény (extension) amivel még meg lehetne próbálni?

2020. okt. 7. 23:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen ez a gond nálad, de pár hetente/havonta tönkre vágják egyébként is. Más programmal kellene próbálkozni szerintem
2020. okt. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
itt egy ilyen pl [link]
2020. okt. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak tipp, de nem csodálkoznék, ha session-ön kívül a direkt videó elérést korlátozná a YT.

Próbáld ki úgy, hogy amikor nem megy a VLC-ben, párhuzamosan egy böngészőben is megnyitod a videót, de ne indítsd el, és úgy megy-e a VLC.

2020. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezerszer jobb ez az smplayer és tökéletesen működik
2020. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!