Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eddig tudtam a mögöttem lévő...

Eddig tudtam a mögöttem lévő hátteret életteleníteni Skype 8.55-nél, de jött az új Skype 8.65, és elvette ezt a lehetőséget, azért mert ha akarok, ha nem frissíteni mindenképpen frissít. Visszatelepítem a 8.55-öt, de azt is felülírja.Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 09:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Miért kell a Microsoftnak kötelezően telepíteni a Skypeot, amikor elrontja vele a régit, mert azt megértem, hogy frissíteni kell, az esetleges szoftverhibák miatt, de azt a lehetőséget meg kellene neki hagyni, hogy ha a frissítés nem jó nekem visszatérhessek az előző Skype-ra, mert sokfajta kamera létezik. Nálam jó volt az élettelenítés a mögöttem lévő háttérnek, meg tehettem bele választott képeket is háttérnek! Logitech HD C270 a kamerám. Most keresem, hogy melyik részéből kell törölnöm a programnak, hogy ne legyen kötelező az új Skype telepítése. Aki tud kérem segítsen!
2020. okt. 8. 09:49
 2/3 anonim ***** válasza:

próbálj meg valami portable verziót használni... hátha.

amúgy üdv az Microsoft világában, ahol "odafigyelnek" az igényeidre ha akarod ha nem :D

2020. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Melyik Skype-ot használod? A Skype for Windows 10-et (ami a store-ban van), vagy a Skype for Desktop verziót, amit az oldalukról kell letölteni? Mindig ez utóbbi ajánlott.


Általában azért nem engedik az előző verziót, mert nem biztos, hogy csak kliens oldalon történik módosítás, így még ha meg is hagynád az alkalmazást, esetleg nem fog tudni kommunikálni egy szerver oldalon is megváltozott protokollal.

2020. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!