Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlenül letörlődött minden...

Véletlenül letörlődött minden adatom a merevlemezemről. Sajnos új Windowst nem enged rátenni egy hiba miatt. Melyik ingyenes programmal tudnám lementeni a még felül nem írt adatokat a HDD -ről? Egy másik gépről tudnám megoldani Sata-USB átalakítóval.

Figyelt kérdés
Főleg ARW (RAW), JPG, néhány film és MP3 volt rajta. Még elméletileg nincsenek felül írva más fájlokkal és lehetőleg megakarom őket menteni. A HDD-t kitudom venni és rá tudom kötni egy másik laptopra Sata-USB kábellel.

2020. okt. 17. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ingyen sehogy, mivel hibás a HDD, arról semmi sem tud olvasni. Profi adatmentőkhöz kell vinned. Mindennenű használati kísérlet a meghibásodás pillanatától kezdve csökkenti az esélyét a sikeres adatmentésnek.
2020. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
GetDataBack a legjobb, de az nem ingyenes.
2020. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik live módban induló linuxszal tudom olvasni a merevlemezed tartalmat.
2020. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szükséges, akkor tényleg adat mentőket ajánlom, megéri a pénzt. Nekem a hibás hdd-ről sikerült lementeniük elég sok adatot. Ha letörlődött, akkor is csak minimális esély van a vissza nyerésre, ezt linux alatt próbáltam elérni a könyvtárakat és klónozni 1x. Ingyenes szoftverek nagyon ritkán tudnak segíteni ilyen esetben :(
2020. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
testdisk
2020. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a Live Linux érdekesen hangzik. Tehát, ha ezt a Linuxot rátenném egy pendrive-ra és kiválasztom ezt a pendrive -t elsődleges boot-nak azzal leellenőrízhetem és kimenthetem a dolgokat pl.: külső merevlemezre?
2020. okt. 17. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, ehhez a testdisk egy jó program, mert bevatkozás nélkül, csak lemez olvasásással is vissza tudja hozni a nem felül írt dolgokat.

Viszont, comanned line azaz parancsosoros, ezért érdemes megnzéni előtte videón.

2020. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!