Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Firefox böngésző miért...

A Firefox böngésző miért lassítja be az egész gépet? Ha más böngészőt használok akkor semmi baj.De ha a rókát akkor az egész gép belassúl nem csak a net.Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de biztos nem használnám ezt miközben a többi tökéletes.
2020. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Önmagában a böngésző ilyet nem csinál. Ha mondjuk valami kriptobányász szkript fut benne, persze rögtön ez lesz az elsődleges problémaforrás. Ha nem vagy biztos ebben és ellenőrizni sem tudod, akkor a súgó menüben van olyan opció, hogy újraindítás letiltott kiegészítőkkel.
2020. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18 éve használom, de ilyet csak akkor tapasztaltam, ha kegyetlenül gyenge gépen próbáltam. (Mondjuk azon meg a többi sem muzsikál valami jól.) Milyen géped van? Milyen oprendszer? Hány bites a rendszer, illetve a Firefox?
2020. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!