Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen verekedős játékot...

Milyen verekedős játékot tudtok pc-re ami olyan mint a Tekken sorozat?

Figyelt kérdés
Sajnos a tekken egy konzolos sorozat, nekem meg csak ps2-m van, a 6. rész pedig arra nem jelent meg. pc-re nem tudtok esetleg hasonlót? Egy feltétel van, mégpedig hogy ne legyen ősrégi, de nem csak a legújabbakra vagyok kíváncsi. Ja és a street fighter új része nem jön be, azt ne írjátok!
2010. aug. 8. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Pc-re nem szeretik kiadni, mivel konzolon sokkal nagyobb hóbortja van, és pénzkidobás kiadni pc-re.
2010. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, de nem akarom eladni a vesémet, hogy egy xbox360-at vagy egy ps3at meg tudjak venni, egy erős gépre is 2 évig gyűjtögettem.
2010. aug. 8. 22:22
 3/9 A kérdező kommentje:
ja meg 150K-t sem szívesen adok ki HDtv-re, ha már konzol... :S
2010. aug. 8. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért az hozzá tartozik hogy egy konzolon még mindig sokkal olcsóbb mint egy hasonló teljesítményű PC.Írtad hogy nem jön be az új street fighter, én azért azt tanácsolom adj neki még 1 lehetőséget,egész jók kis játék az.Aztán te tudod mi jön be meg i sem.
2010. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Guilty Gear XX Reload. (vagy mi a franc a neve) Letoltest meg foditast igy hirtelen nem tudok adni, de biztos megtalalod google-n.
2010. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Második: nekem a sorozat atmoszférája nem jön be. Marhára nem akarok majdnem félmeztelen izompacsirta állatokkal veregedni, mert engem ez zavar. Persze a tekkenben is van 1-2, de nem annyi, és az is számomra ízléses kivitelben. A konzol meg drága ugyan, de azon csak játszani lehet, egy pc nekem meg nem csak arra kell.


Harmadik: Köszi, megpróbálkozok vele.

2010. aug. 9. 11:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ez a guilty gear xx reload egy iszonyatosan nagy fos, már ne is haragudj :D
2010. aug. 9. 14:01
 8/9 anonim ***** válasza:

nemtom, nekem nagyon bejon

mi nem tetszik benne?

2010. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A grafika stílusa nem jön be, az sem jön be hogy amikor pl megütök valakit, akkor egy félméteres efekt jön elő, és egy durvább kombónál ezektől konkrétan nem látom a lényeget. Meg az animációk olyan semmilyenek. Ezek nélkül amúgy egy jókis game lenne :D
2010. aug. 9. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!