Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videolejátszó programot...

Milyen videolejátszó programot ajánlotok, ami nagyon szuper?

Figyelt kérdés
Van egy anime, ami elég nagy felbontású, és szaggat a Kmplayer-en, meg Gomplayer-en meg-meg áll.A Windows media-val is akadozik...nem túl erős a videokártyám, de eddig még ilyen nem volt...Mi lenne a megoldás?
2010. aug. 9. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A VLC Playerrel próbáltad már? A gépigényéről nem tudok mit mondani, de ez mindent lejátszik.
2010. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én MPC-ot használok, de ha Gomplayer-en akad a nagyfelbontású videó, akkor nem lejátszót kell keresned, hanem erősebb konfigurációt.
2010. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a kmplayert tudom ajánlani. Mindent lejátszik, és sok beállítási lehetősége van. Stabil, stb.
2010. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

!!!!!!!!!!!!!KM Player!!!!!!!!!!!!!

Te ezt kerested!

2010. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a KMplayert, de nagyon akadozik rajta ez az anime, amit most nézek.A Gom-on meg időnként megáll a kép 5-6 másodpercre, de a hang,felirat stb megy tovább.Elég gyenge a videokártyám, FX5500, de nincs szükségem jobbra, mert nem nagyon játszok...Eddig sosem volt, h megakadt volna egy film...nem tudom...
2010. aug. 9. 14:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah...és a vlc-t is próbáltam, de ott vmi nem okés
2010. aug. 9. 14:19
 7/7 A kérdező kommentje:
...+ a windows media player classic-kal is próbáltam.Ott megy rendesen, de nem tudom beraknia feliratot.Ebben tudnátok segíteni?
2010. aug. 9. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!