Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meilyen video szerkesztő...

Meilyen video szerkesztő programok vannka? (a többit lent olvasátok)

Figyelt kérdés
Olyan video szerkesztő progit keresek amit egyszarű kezelni,magyar nyelvű,és non profi sokmindent meg lehet csinálni (de én komolyabb videot akarok készíteni!!!)
2010. aug. 9. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
haha ,még írni sem tud ,de már videót szerkesztene,egyébkét meg Google : videószerkesztők
2010. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el média szakra tanulni és ott majd megtanulsz mindent. Ennyire egyszerű.
2010. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy normális választ senki nemtud adni a válamszoma .... am én csak valami olyat keresek mivel jobb videot tok csinálni a mostaniknál...
2010. aug. 9. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az ulead video studio nagyon jó,de nem magyar.

Itt le tudod tölteni: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Válaszra válasz? :D

Tanulj meg írni. Légy tisztában a fogalmakkal meg kicsit gondolkodj el azon amit írtál. Mi honnan tudjuk, hogy minél akarsz jobbat csinálni? És milyen videót akarsz egyáltalán csinálni? Ezt lehet tanulni kell ám. Nem gondoltál erre? A válaszom teljesen normális volt, csak te gondolom egy instant videószerkesztő.exe-re vársz amit ha megnyitsz előtte terem a videó-kánaán.

2010. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!