Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől fekete a képernyőm?

Mitől fekete a képernyőm?

Figyelt kérdés

A laptopom(HP/win10) által megosztott képnyője fekete legyen szó discordról,spacedesk által megosztott képernyő ,állandóan fekete.

Mindent megpróbáltam már illesztő program fríssitettést és az adott programokat is. Ekkor mi ateendő ,hogy ne legyen fekete a megosztott kép? Előre is Köszönöm !



2020. okt. 27. 16:46
 1/1 anonim válasza:

Az már nagy baj akor probald meg csökentet módba belépni ugy hogy amikor bekapcsolod a géped mindgyart megnyomod a f4 vagy a f8 gombot akor be kéne gyöni csökentet módba és akor nem lesz

Fekete akor nincs nagy baj én ugy szoktam csinálni hogy ha baj

Van gépemel hogy csökentet modba bemegyek és akor otan visza tudom alitani egy korabi időpontra amikor még jómüködöt a gép a bealítasokba lehet vagy no géphazba

2020. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!