Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet az instagram...

Hogy lehet az instagram feedet ennyire egységessé tenni? Most vásároltam egy presetet es Rájöttem hogy ez nem elég hozzá.

Figyelt kérdés

Mint például ez a profil.

[link]

Ma találtam és pontosan én is ennyire egységes profilt szeretnék, az gondoltam hogy egy preset elég hozzá, De most rájöttem hogy a különböző színű képeken teljesen másképp néz ki... Nagyon egységes profilt akarunk muszáj ugyanolyan színű képeket fotóznunk, különben nem lehet ennyire egységes? Ha valaki esetleg ért hozzá...



2020. okt. 28. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennek a lánynak minden képén a fekete és a fehér dominál, így persze, hogy egységes. Alapvetően így készülnek a képei, 90% fehér/nagyon világos háttér, ezt filterrel nem tudod megoldani.


Tehát egy piros, lila, sárga háttér semmilyen filterrel nem lesz egységes.

2020. okt. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!