Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehet tenni Discord on,...

Mit lehet tenni Discord on, ha valakit kitiltottam a szerverről, de újra meg újra visszajön?

Figyelt kérdés

Újabb fiókokat csinál, aztán jön és nekiáll trollkodni.

Sértegeti a tagokat, indokolatlanul megjelöli őket, utálkozik. Én újra tiltom, ő meg 3 nap múlva csinál egy újabb fiókot és jobb esetben egyedül, rosszabb esetben a haverjaival jön, akik ugyanezt játszák.

Nagyon unom már, hogy ez megy. És félek is, hogy a többi tag nem tűri ezt hosszú távon és inkább kilépnek, pedig nagyon jó kis közösségről van szó.

Van erre valami megoldás?



2020. okt. 29. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Tedd zártá, hogy csak meghívóval lehessen bejönni.
2020. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azzal lehet csak. Szerintem korábban csinálhatott magának egy meghívót, ami végtelen idejű.

Sőt, szerintem nyilvánosan is található meghívó, mert egy fandomhoz kapcsolódó szerverről van szó és mindig szívesen látjuk az új tagokat. De akkor ezt érdemes lenne megszüntetni?

2020. okt. 29. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Legalábbis addig amíg ráun az illető.
2020. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget!
2020. okt. 29. 13:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!