Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen probléma okozza ezt a...

Milyen probléma okozza ezt a windows intézőben?

Figyelt kérdés
Fotós vagyok, és a nyers (.cr2) fájlokat tartalmazó mappát, ha megnyitom, néha azt csinálja, hogy lista nézetben elkezdi eltüntetni a fájlok neveit, kb másodpercenként egyet-egyet, szép sorban lefelé. De csak a fájl nevét. Dátum, méret, stb látszik tovább. Majd ha a végére ért, akkor minden rendben lesz, és újra látszik minden, de addig semmit nem lehet csinálni az intéző ablakával. Nyáron vettem új fényképezőt, annak vannak ilyen fájljai, amik ezt csinálják, a korábbi fényképezőm CR2 fájljai nem hoztak elő ilyen jellegű problémát. Mi lehet a gond? Köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 29. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan mintha a thumbnaileket próbálná betöltögetni.
2020. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De lista nézetben nincs thumbnail, csak a képnézegető ikonja. :(
2020. okt. 29. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy Total Commandert.
2020. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fent van, nem szeretem, nem erre irányult a kérdés, de köszönöm!
2020. okt. 30. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Xn-View-nél is ugyanezt teszi? Még nem tapasztaltam ilyet.
2020. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lassú a géped hozzá. Sajnos a windows lista nézetben is próbál thumbnailt gyártani (legalábbis nekem vannak erre utaló tapasztalataim, bár leírva nincs sehol).
2020. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!