Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudok jogtisztán és...

D-Mano kérdése:

Hol tudok jogtisztán és biztonságosan megvásárolni LETÖLTHETŐ formátumban játékokat? (konkrét játékok a leírásban)

Figyelt kérdés

Körülnéztem a neten, de sehol sem találtam egyértelmű válaszokat.


Amilyen vásárlási felületeket mutatott a net, az mind lemezes (CD-s) játékvásárlási webshopokra mutatott (olyan helyeken, ahol még csak készlet sem volt belőlük)


Elsősorban magyarra lefordított verziók érdekelnének, de olvasni angolul is tudok, szóval az sem gond.


Konkrétan ezeket a játékokat keresem:

Need for speed Carbon; és MostWanted

Harry Potter 1; 2

Spiderwick krónikák


DE:

jó lenne tudni azt is, hogy a jövőben, ha jogtisztán megvásárolható, LETÖLTHETŐ formátumú játékot, akár régebbieket is, keresek, akkor hol érdemes nézelődnöm.


Még egyszer: torrent, meg egyéb "szürke v. fekete" fél-legális, v. illegális oldalak NEM érdekelnek, csak biztonságos, jogtiszta oldalak. (Tudom, hogy az ilyen helyeken általában fizetni kell általában- nem vagyok kitömve, de évente 2-3-szor kibírom azt az összeget- Egyébként pont ezért is az egyik feltételem a BIZTONSÁGOS weboldal.)



2020. nov. 4. 16:17
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
92%
Steam, Origin, Epic Games, stb. Ezek mind elismert, megbízható, nemzetközi oldalak. Megveszed, és már tölthetted lefele bármikor, korlátlanul.
2020. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
gog.com - ott vannak régi játékok, hogy a konkrét játékok amiket írtál ott elérhetőek-e azt nem tudom, de elsősorban ezzel foglalkoznak, újabb címek ritkán vannak.
2020. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Steam. A többi felsorolt az vagy saját platform vagy ugyanúgy steames kulcsokat árul.
2020. nov. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezeket max a GoG-on, de szerintem ott se mert pl NFS_ek és a Hp játékok Originen sincsenek fenn és ha ott nincsenek, akkor miért pont goG-on lennének.
2020. nov. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Lehet, én kerestem rosszul, de az általam felsorolt játékok közül egyiket sem találtam meg egyik felületen sem. :(

2020. nov. 6. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert nincsenek fenn. Ezekre vagy a régi lemezes kiadás maradt vagy a " virágbolt ".


Általában amúgy vagy zenei vagy filmes jogok vannak a dolgok útjában, pl NFS-ben is a használt zenék licencei lejártak, ezért nem terjeszthetik újra, ahogy a HP jogait is újra meg kéne venniük, hogy terjeszthessék ismét.

2020. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oh, értem. Köszi a választ.
2020. nov. 7. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!