Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ini fájl - Indítópult? Többi lent

Ini fájl - Indítópult? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy program, amit minden indításkor elindítok. Egy darabig nem tettem az indítópultba és magam indítottam el. Azután betettem az indítópultba és testre kellett szabni ismét. Ezután újraindítottam a gépet és a program elindul, de megnyílik egy ini fájl is automatikusan (és az indítópultban szerepel MÁR egy ini fájl, ami a programhoz tartozik). Ezt pedig én nem szeretném. Az okot nem taglalom, lényeg, hogy nem szeretném, hogy megnyíljon az az ini fájl. Amikor magam nyitom meg - tehát nem indítópultból indul el a program -, akkor nem indul el az ini fájl.

A kérdés az, hogy hogyan lehet kiküszöbölni ezt?



2020. nov. 5. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, hogy csináltad, de úgy tűnik, hogy magát a programfájlt

tetted az indítópultba. Oda csak egy parancsikont kell tenni, ami az illető fájlra hivatkozik.

2020. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az indítópult egy mappa. A program meg az ini-ben tárolja a beállításait, ezért hozza létre maga mellé azt.


Ahogy írták, parancsikont tedd csak be oda, ne a programot.

2020. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az alkalmazást másoltam.

Nagyon szépen köszönöm! Így már probléma mentesen fut az alkalmazás. Ment a hasznos gomb mindkettőtöknek.

2020. nov. 5. 20:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!