Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot használjak?

Milyen programot használjak?

Figyelt kérdés

Videot szeretnék csinálni. Egy zenét szeretnék videó alá tenni.

Tudtok valami jó programot?


2020. nov. 7. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Én sony vegast használok, de van jó pár ingyenes videóvágó program, ami alatt a hangsávot is lehet illesztgetni. OPENSHOT-ot ajánlom, kezdők számára is.
2020. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Videószerkesztő programot.


Pár ingyenes a teljesség igénye nélkül:

* Avidemux: [link] - ez egyszerűbb vágási munkálatokhoz (ha nem akarsz effektezni, csak egy meglevő video alapján hangsávot betenni, akkor elegendő lehet)

* Shotcut: [link]

* Openshot: [link]

* Lightworks: [link]

* Blender: [link] (ez mondjuk elsődlegesen 3D modellező alkalmazás, de van benne videószerkesztő)

* Kdenlive: [link]

* Olive: [link]

2020. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem tudom
2020. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
OPENSHOT, szerintem is jó.
2020. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En Sx Pro 200at használok, eddigi legjobb választás volt!
2020. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megnézem őket.
2020. nov. 7. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Openshot egy kalap szar!!!
2020. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy kezdőnek miért lenne az? Vagy SonyVegas egyből?
2020. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tabaki ***** válasza:

@17:22:


Valamivel szofisztikáltabban is kifejthetted volna a véleményedet, mert így nem igazán szembeötlő annak fundamentuma. Én az OpenShotot igazán jó kezdőprogramnak tartom: A kezelése egyszerű és átlátható, ugyanakkor könnyen megoldható benne egy sor hasznos és sokakat érdeklő fogás, mint például a rétegek átlátszóságának változtatása, a kép méretezése (ide tartozik a tükrözés is), elforgatása, döntése tetszés szerinti mértékben, a kép a képben – mindezek menet közben változó animációként is –, a zöld hátteres (vagy egyéb színnel kulcsolt) montírozás, ezenkívül néhány szokásos egyéb effektus is bele van építve, mint a lekeverés, képváltások, negatívba fordítás, színkorrekciók, elmosás, feliratok, stb. A felépítése is hasonlít sok más videószerkesztőére, tehát pont alkalmas arra, hogy Kérdező megismerkedjen az általános alapokkal. Szerintem a hobbikategória legjobbjai közt van a helye, némi gyakorlattal egészen tűrhető szerkesztéseket lehet vele létrehozni. Kérdező elképzelésének szűkszavú leírásából ugyan nem sokra lehet következtetni, de úgy tűnik, egyelőre ő sem valami sosem látott moziparádét tervez. Egyszerű feladatra pedig az OpenShot kitűnően beválhat.

2020. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!