Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows movie makerral...

A windows movie makerral készült filmemet a végén hol tudom átállítani úgy hogy a dvd-m is lejátsza?

Figyelt kérdés

Nem megy az átállítás wmw fájlból avi-ba.

Bocs ha nagyon béna vagyok, de napok óta ezzel próbálkozom, és nem megy.


2007. dec. 17. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha te kérdeztél itt korábban, akkor nem értem miért nem megy, én direkt megnéztem a progiban, hogy mire kell kattintani. Azóta új gépem van (köszi Jézuska!) ezen már nincs fent a muvimaker, de a mentésnél ki kell írnia a válsztási lehetőségeket. Valamit alapból felajánl, de te az egyébb lehetőségek- et válaszd, és van egy legördülő menüsor, ott vannak a formátumok. Különböző méret, minőség, stb. Neked a PAL AVI kell. Ráklikk és kész.

Vagy lehet, hogy neked valami régebbi verzió van, sajnos most nemtudom a régi gépemen megnézni a verziószámot, de az enyém sem a legújabb gondolom.

Wmv- ből lehet átkonvertálni más programmal is avi. -ba, de azt le kell töltened, biztos van ingyenes is. Amúgy ha már elmentetted a múvimékerbe, Wmv -ként, akkor nem tudod már AVI- ba konvertálni, eleve abba kell menteni.

2007. dec. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!