Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsunghoz vettem Xiaomi...

Samsunghoz vettem Xiaomi fulhallgatot?

Figyelt kérdés

Samsung S10-emhez vettem Xiaomi MiTrue Air Lite vezeték nélküli fülhallgatót, párosítani tudtam, de viszont rakapcsolodni nem, mivel ezt irta ki a telefon: "az eszköz használatához szükség van egy alkalmazásra"...Milyen alkalmazasra? Ezt nem ertem, ugyanezt csinalta az okos tokommal ami mellesleg Samsung volt (szoval hagyjatok ezzel a süket dumával hogy csak megegyező márkájút vegyel),hogy párosítás sikerült de nem érzékelte, szóval ez lenne a kérdésem hogy mit kell beállítanom a telefonon vagy esetleg mit kell letoltenem? Mert másnak akinek samsungja van gond nélkül működik.

Sehol senki nem tud segíteni, előre is köszönöm ha valamelyikőtök tud!



2020. nov. 9. 17:20
 1/2 jokyman15 ***** válasza:

"az eszköz használatához szükség van egy alkalmazásra"


Ez annyit tesz, hogy biztos kaptál a füleshez leírást amin lennie kell egy QR kódnak, azt be scanneled a telefonoddal ami átirányít az alkalmazás letöltéséhez.

2020. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Valami olyasmi volt, hosszas próbálkozásra sikerült
2020. nov. 10. 09:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!