Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Teams videóhívás?...

Microsoft Teams videóhívás? (lent)

Figyelt kérdés

A netes verziót használom laptopról, több kérdésem is lenne.

1. Én egyszerre csak egy embert látok (általában azt, aki beszél, de néha beszéd közben eltűnik és valaki más profilképe ugrik fel). A többieket hogy láthatnám? Nekik csak a profilképük látszik lent egy sorban (annak is, akinek ugye be van kapcsolva a kamerája).

2. Nekem eddig nem kellett bekapcsolni a kamerát, ha be lesz kapcsolva, akkor a többiek engem fognak látni? Volt olyan osztálytársam, aki beküldött screenshotot, hogy ő lát mindenkit egyszerre, de ő mobilról volt. Akkor csak az fog, aki szintén telefonról van? Vagy hogy van ez?

3. Volt olyan, aki hátteret állított be. Ilyenre hol van lehetőség? Be lehet állítani már amikor bekapcsolom a kamerát és akkor egyáltalán nem látszik egy pillanatra se az igazi háttér, vagy várni kell pár másodpercet?

Bocsi, ha kicsit össze-vissza lett. Köszönöm, hogy elolvastad!



2020. nov. 11. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyszerűbb lenne talán a letoltheto verziót használni, de lehet hogy nincs is különbség.

Én mindig szoktam látni mindenkit, aki bekacsolja a kamerát, de csak akkor ha kinagyitom a gépemen a teamset. Azokat az embereket is látom, akiknek a képe van ott.

Gépről is lehet látni a személyeket, telefonról is, szinte majdnem ugyanaz.

A hátteret sajnos nem tudom, de megnezem hogy van!

2020. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2020. nov. 18. 13:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy nem írtam, már akkor megneztem a hátteret.

Csak akkor van lehetőség rá ha már benne vagy a videóhivasban a kameraddal, ott tudod kivalasztani.

2020. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!