Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert nem indul el Hades nevu...

Miert nem indul el Hades nevu jatek?

Figyelt kérdés

Azt irja: A program nem indul el, mert hiányzik a számítógépen az api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll fájl. Próbálja meg újratelepíteni a programot a probléma megoldásához.

Rakerestem az interneten, tobb dolgot is kiprobaltam de egyiksem segit.

Kerlek segitsetek!



2020. nov. 11. 17:22
 1/3 CspCsj ***** válasza:

A hiba alapján azt mondanám, hogy a Visual C++ csomag hiányzik.

Rendszerint a játék feltelepített mappájában a "CommonRedist\vcredist" almappában megtalálhatók a szükséges kiegészítő programok.


Ha nem találod, akkor a hivatalos weboldalról próbáld a legújabb verziót (újra)telepíteni. (2015=2017=2019 verziók telepítője ugyanaz)

[link]

(ha 64 bites az operációs rendszered, akkor az x86 és az x64 változatot is, 32 bites rendszernél elég az x86)

2020. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezt is probaltam mar, azt irja:

One or more issues caused the setup to fail. Please fix the issues and then retry setup. For more information se the log file.

0x80240017 - meghatatarozatlan hiba

a windowsot is probaltam frissiteni, nem sikerult, ott is valami hibat eszlel.

nem tudom mi lehet a megoldas, kerlek segits

2020. nov. 12. 08:19
 3/3 A kérdező kommentje:
azt irja mikor a windowsot akarom frissiteni hogy a frissítés nem érvényes erre a számítógépre
2020. nov. 12. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!