Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért áll le a működése...

Miért áll le a működése néhány játéknak ?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben néhány játéknak egyszerűen leáll a működése, (De régebben semmi baj sem volt) azt észre vettem hogy ha egy nem olyan erős játékkal játszok Pl: Outlast, Call of Duty 2. Akkor semmi baj nincs.. De viszont ha egy AC Black Flag-et elindítok,1 perc múlva leáll... A PUBG Lite úgy áll le hogy a játék megy tovább de a kép lefagy, megnézem feladatkezelőbe és írja hogy nem válaszol.. Frissítettem a videokártya Driverét és semmi változás.. (Nem a játékkal van a baj tudom)

Van erre valami megoldás? (Újra telepíteni nem szeretném)

Windows 7 64Bit

Processzor:AMD Athlon X4 760K Quad Core

Videokártya:AMD Radeon HD 7800

Ram:4GB

Az alaplapot sajnos nem tudom.

Előre is köszönöm a válaszokat !



2020. nov. 12. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevés a RAM, ezer százalék.
2020. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Újra szóba hozom a Black Flag-et.. Régen 512-es videókártyával játszottam és ugyan így 4GB rammal..Igaz LOW grafikán, de vitte és nem akadt, és nem állt le.. Nem értem.. :S
2020. nov. 12. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
De.. 4gb ram az semmi..
2020. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor régen miért volt elég ?
2020. nov. 12. 21:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Néztem feladatkezelővel a Ram használtságát.. belétem a Black Flagbe, bementem a beállításokba, leállt. Megnéztem a feladatkezelőt ás a fele Ramot se ette meg..
2020. nov. 12. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Miután leállt akkor nézted meg?
2020. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ugye van a feladatkezelőbe az a dolog hogy "Fizikai memória használata visszamenőleg" és ott vissza lehet nézni diagramon hogy mennyit használt játék közben..
2020. nov. 13. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:
4 van amúgy biztos? Akárhogyis.. nagyon kevés, szerintem az a baj.
2020. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!