Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty Modern Warfare...

Call of Duty Modern Warfare 2! A játék és patchek! SEgítesz?

Figyelt kérdés

Olyan segítségre lenne szükségem, hogy már próbáltam 2db MW2-t de egyik sem volt jó. Egyik bugos volt, másik full orosz, nem tudtam vele multizni.


Most egy olyan torrent linket szeretnék tőletek kérni, amelyik biztosan működik. Továbbá milyen patchek szükségesek hozzá?


2010. aug. 10. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
1ikkel sem tudsz alapban multizni.
2010. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vedd meg eredetiben. A pathcekért pedig tudtommal mindenképp fizetni kell, szóval maradj az alapjátéknál
2010. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmm érdekes.. értem. És a Cod4 Modern Warfare? Abból csak 1verziót próbáltam, de mikor a peccsek fel lettek rakva és a pb frissítve lett utána nem engedett fel egy szerverre sem.
2010. aug. 10. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert meg kell venni, akkor tuti fog menni:)
2010. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem kell megvenni! Nekem is másoltan van meg...

Annyi a lényeg hogy egy 100-vagy 200 mb-os 1.6-os patchet tölts le. Ha megvan egy 1.7 38,? mb-tos fájlt. Utána egy Punk Bustert és mellé frissítőt


EZ a COD 4 MF

2010. dec. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!