Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek hogy elinduljon a...

Mit tegyek hogy elinduljon a Minecraft?

Figyelt kérdés

Tegnap még futott a Minecraft rendesen, szervereken is voltam. Ma reggel már nem indította el,azt írta elavult a Java,szóval frissítettem a legújabbra.(már nem írja,hogy elavult lenne) Eközben azt is írta ,hogy nem talál egy programot ,ami futtatná az OpenGL-t. (ezt már nem írja) Most még mindig nem enged be,azt írja: elavult a videókártya driver-je. Azt viszont már nem tudom frissíteni,mert nagyon régi a gép és nincs hozzá frissítés. Tlauncher-ből futtatom. Azt is letöröltem,töröltem minden adatot, de ez sem változtatott semmin.



Laptopom specifikációi:


Intel Core i3-380M 2.53GHz 4 mag 64 bit

Intel (R) HD Graphics 600/620 (most nem hirtelen melyik)

4GB RAM

HDD 250 GB

Win10

Legújabb Java

DirectX12



Mint már írtam, tegnap még teljesen jól működött, ma reggeltől van ez. Este nem frissült a gépen semmi.


A Minecraft nem eredeti,ezt még hozzátenném.



2020. nov. 14. 11:43
 1/4 A kérdező kommentje:
620 van
2020. nov. 14. 11:52
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontosan most ezt írja: Minecraft was closed due to incompatible video card drivers. You need to download and install the latest drivers for the video card. Here are ways to fix it.
2020. nov. 14. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
8600 Ft.-ba kerül az eredeti.
2020. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

frissíteni kell a drivert, azaz az illesztőprogramot. De azt nem lehet, mert azt írtad, hogy régi a géped (Egyébként pontosabban mikori?) és nem jön több frissítés. Új gép kell, vagy ha valamelyik ismerősödnek van ilyenje, azzal elcserélheted (ha őneki nincs szülsége a minecraftra). A "here are ways to fix it" alatt ír még pár teendőt, azokat csináld meg.


Egyébként van pofája a Minecraftnak ezt csinálni: egyik nap megy rendesen, másik nap meg írja, hogy "videókártya+ez+az+anyámkínja"

2020. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!