Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Folyton ki dob a rainbow six...

Folyton ki dob a rainbow six siege! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Régen (kb 1 éve) nem rainbow 6 siegeztem. Gondoltam elkezdek wgy kicsit játszani vele ugyanis régen nagy kedvencem volt. Elinditottam a directx 11-es verziót amit eddig is szoktam. Elindult. Minden teljesen jó volt. Elkezdtem egy mecset is. De kb a progrqm elinditása után 5 percel kidobott. Azzal a címszóval hogy "jaj öszemlott" szeretnék e hibajelentést küldeni. Küldtem mert miért ne. Aztán még 2-szer elinditottam a játékot mindkétszer ugyan ezt csinálta. 1-ik alkalommal már a menüben kidobott. Most nem értem mi baja van neki.

Rendszerem:

I-5 7500-as cpu

Asus h-110ma/2 alaplap

Crucial 1x8 Gigás 2400mhz cl19-es ram

Deepcool gammax 200t cpu hütő (azt hiszem)

Gtx 1050 ti asus expedition kártya

Deepcool de-430-as táp (egy szar egyébként kereg benne a venti mint az állat)

1 terrás toshiba vinyó

Bár kétlem hogy a hardverel lenne gond ugyanis minden más játék elment anélkül hogy kidobott volna (fc 3,wd 1-2,warzone,gta 5).

Uplayel már elötte is voltak gondjaim (ritka szar egy rendszer). Ja bocs már ubisoft connect. Egyébként driver is legfrissebb illetve windows is le van frissitve.



2020. nov. 15. 19:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!