Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az idő előrehaladtával romlik...

Az idő előrehaladtával romlik a teljesítmény?

Figyelt kérdés

Az AC Valhalla esetében megfigyelhető hogy 1 óra játék után esik a teljesítmény és elkezd szaggatni.

A konfig elég erős (rtx2060,ryzen 5 2600x,16 GB RAM)

Hallottam hogy esetleg megteleik a játékot betöltő memória,Mit lehet ezzel kezdeni?(ha mindig újraindítom akkor jó,de na)



2020. nov. 15. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Táp?

Alaplap, cpu hőfok?


MSI AFTERBURNER - download

VRAM,RAM

2020. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Hőfokra gyanakodnék elsősorban.
2020. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Házhűtésen gondolom sikerült megspórolni egy ötezrest.
2020. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Maradjunk abban, hogy igen extrém hőterhelés kell (90 °C környéke) ahhoz hogy a CPU és a GPU is visszavegyen a teljesítményből, és ez eredményezze a lassulást/szaggatást.

Nekem ennél komolyabb gépem van egy 6 ezer forintos házban, full grafikán tolok mindent mégsem melegedik túl semmi. Azért van a hűtő hogy hűtse a hardvereket.

Egyébként én a RAM-ra gyanakodnék, lehet hogy valamiért felzabálja a játék és a futó alkalmazások, aztán kénytelen a rendszer a háttértárolóból gazdálkodni.

MSI-vel nézd meg játék közben milyen értékeket produkál a gép, utána okosabbak leszünk.

2020. nov. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A melegedéssel nincs probléma.
2020. nov. 16. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!