Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen alkalmazással lehet...

Milyen alkalmazással lehet zenét csinálni?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondoltam amivel fel tudom venni a hangomat és rá rakni egy alapra. Ha esetleg valaki tudna ilyet mondani telefonra, ami nem fizetős, azt nagyon szépen megköszönném.😁♥️

2020. nov. 18. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Telefonra, komolyan?
2020. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most miért?🥺
2020. nov. 18. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Telefonra nem tudsz rákötni olyan mikrofont, amivel normális minőségben fel tudod venni a hangod. Amúgy gépre Audacity, mi is ezt használjuk pont erre, zenére éneket rögzítünk.
2020. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, pont azért telefonra akartam mert nincs mikrofonom, de köszönöm szépen <3
2020. nov. 18. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ruházz be egyre. Viszonylag olcsón (tízezer körül) is tudsz szerezni olyat ami már elfogadható eredményt produkál, nem kell rögtön a drágákkal indítani, arra ráérsz majd akkor, ha eldöntötted, hogy komolyan akarsz foglalkozni vele.
2020. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Skiccelni, visszahallgatni, tanulni a hibákból teljesen jó a telós megoldás is. Főleg hogy a működő változat olyan lesz, hogy jó szoba, nagymembrános kondenzátormikrofon, belépő szintű zenebolti audiovezérlő. Ez nemigen áll meg 70k alatt. USB-s, kondenzátormikrofonnak látszó tárgyakat el is lehet felejteni, eleve az órajel drift miatt nem lesz jó zenére, azok vlogolni vannak.
2020. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként minimális józan ésszel rákerestem playen arra, hogy recording studio, és bőven van miből mazsolázni.
2020. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!