Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok videobül kivágni...

Hogy tudok videobül kivágni videót?

Figyelt kérdés

Azt szeretném hogy van egy videóm ebböl csak egy bizonyos jelenetet szeretnék kivágni amit egy másik videóra rá szeretnék tenni.

Tehát a vieóból kivágni egy videó és azt a videót felhasználni egy másiknál. viszont ez a jelent csak a kép bizonyos pontján történik így azt kéne csak kivágni.

Mint ha egy képbőól szednél ki mondjuk a sarokbol egy darabot ugyan így akarok videó egy pontjárol kiszedni egy darabot.


2020. nov. 19. 22:14
 1/6 Szirty ***** válasza:

Én Avidemix-szal csinálom az ilyesmit...


[link]


Van magyar nyelvű is.

2020. nov. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:

@07:35:

Az Avidemuxot megtalálni egy épelméjű embernek azért nem olyan nagy feladat, inkább a módszert linkelhetted volna, hogy hogyan tudja azzal megcsinálni... Ami engem illet, kábé utolsónak jutna eszembe, hogy pont azt vegyem elő.

2020. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:

tabaki!


Az egyszerű vágás elég egyértelműen adja magát a programban.

Azt magyarázni olyan fölöslegesnek érzem mint aprólékos mozdulatonként szóban leírni a teafőzés menetét.

Mondhatnám azt is, hogy a vágást megtanulni egy épelméjű embernek azért nem olyan nagy feladat hogy oldalakon keresztül kellene magyarázni.


"kábé utolsónak jutna eszembe, hogy pont azt vegyem elő."


Nálam nem úgy történt hogy átnéztem a kínálatot, mérlegeltem az összes átnézett program tulajdonságait majd kiválasztottam egyet.

Egyszerűen kerestem egy programot a célra, ez jött szembe, megfelelt, használom.


Neked nem kell használnod ahogy a kérdezőnek sem. Mindenesetre amit leírt arra alkalmas.

2020. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:

Szirty!


Azért ez valamivel több, mint holmi "egyszerű vágás". Én becsszóra és az Avidemux iránti rokonszenvem alapján is elhiszem, hogy tudja mindazt, amihez én többsávos szerkesztőben (Blender) maszkolást használnék -- de kifúrja az oldalamat, hogy mégis hogyan gondoltad azt a teafőzést...

2020. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szirty ***** válasza:
Én úgy értettem a kérdést, hogy a műsorból időben meghatározott darabokat akar kivágni és beilleszteni máshova.
2020. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, van egy videó aminek a sarkában van egy mozgás. ezt a sarokban lévő mozgást akarom kiszedni vidó formátumban és egy másik videóra rátenni mint pl egy képet csak ugyan úgy videó (mozgó) formában.
2020. nov. 20. 15:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!