Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kapcsoljam vissza a...

Brokenbone kérdése:

Hogyan kapcsoljam vissza a Windows Defendert?

Figyelt kérdés

"Az eszköz veszélyforrások elleni védelme.


A vírusok és veszélyforrások elleni védelmet a szervezete kezeli."



Ez van kiírva a Windows Defendernél, hogyan kell visszakapcsolnom, hogy elérhessem a víruskereső felületet? Avastot használtam most egy évig, de letöröltem, és most így maradt valamiért.


(Windows 10 64bit, eredeti.)



#víruskereső #Windows Defender #Windows 10 #Windows 10 Defender #Windows Defender bekapcsolása #Windows Defender beállítás
2020. nov. 23. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
start > gépház > frissítés és biztonság > windows biztonság > defender > valósidejű védelem
2020. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem találtam ilyet, hogy valósidejű védelem.
2020. nov. 23. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor mutatom, hogyan próbáld megtalálni a beállítást:

start > gépház > frissítés és biztonság > windows biztonság > vírus és veszélyforrás-kezelés > vírusok és veszélyforrások elleni védelem beállításai > beállítások kezelése > valós idejű védelem

2020. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Esküszöm nincs ilyen lehetőség. Megnyitom a vírusok és veszélyforrások elleni védelmet, és ott van ez a piros felirat, amit a kérdésbe írtam:


A vírusok és veszélyforrások elleni védelmet a szervezete kezeli


Jobb oldalt pedig csak adatvédelmi sz*rságok, kérdése van menüpont, stb.

2020. nov. 24. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:

1. futtasd le az Avast eltávolító eszközét, majd indítsd újra a gépet:

[link]


2. nézd meg, hogy a Windows Defender szolgáltatás fut-e:

-nyomd meg Windows + R billentyűket > írd be a futtatási ablakba > services.msc > nyomj Entert

-nézd meg a Windows Defender víruskereső szolgáltatás fut-e

(ha nem, akkor kattints rá kétszer > az indítási típusánál válaszd az automatikus indítást, majd alatta indíts is el > indítsd újra a gépet)


3. start > gépház > frissítés és biztonság > windows biztonság > vírus és veszélyforrás-kezelés > vírusok és veszélyforrások elleni védelem beállításai > beállítások kezelése > valós idejű védelem

2020. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak a kézit engedi az indítási menüpontnál. Szürke az ablak, nem enged másra menni. Itt már elakadtam.
2020. nov. 28. 16:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!