Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell Win10-et telepíteni...

Hogy kell Win10-et telepíteni egy teljesen üres új gépre? több lenn

Figyelt kérdés
Tehát újonnan vett, nincs rajta rendszer. Nekem meg mondjuk van egy pendrive-m, amin rufussal telepített windows van. Ilyenkor csak egyszerűen bedugjuk az usb telepítőbe, bekapcsoljuk a gépet, és elkezdi a telepítést? vagy mást is kell csinálni?

2020. nov. 28. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát bedugod, biosban a bootolást beállítod, h pendriveről bootoljon és indul a telepítő, de lehet nem is kell a biosba se belépni :)
2020. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké, mert én attól féltem, hogy mivel nincs rendszer rajta, semmi sem fog előjönni bekapcsoláskor, de akk a bios az bele van építve gyárilag gondolom
2020. nov. 28. 11:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A BIOS fel van telepítve az alaplapra.
2020. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2020. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bios nincs feltelepítve az alaplapra, de egy ROM chip tartalmazza :)
2020. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami az alaplapon van.
2020. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Windows sincs feltelepítve a gépre, mert egy háttértár tartalmazza, SSD vagy HDD.
2020. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!