Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » F1 2020 játékban átváltozott...

F1 2020 játékban átváltozott a fuel rendszerem teljesen, miért?

Figyelt kérdés
Eddig játszottam minden rendesen volt, de elindultam egy karriert és azóta a fuel managment-em teljesen elromlott. Rich-ben konkrétan úgy eszi a benzint, standartban is eszi és leanben alig tölt vissza. Erre valami megoldás?

2020. dec. 1. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Ez a lényege a dolognak. Nem értem mi a probléma.
2020. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ember az egyenesben versenyen 0,45 -öt fogyaszt richen amikor a karrier előtt kb 0,05-ot ha fogyasztott :D
2020. dec. 1. 15:51
 3/9 A kérdező kommentje:
És Online versenyekben is ilyen gyorsan fogyaszt
2020. dec. 1. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell verseny előtt a stratégiánál több benzint beletenni. Ilyen versenystílusnál +5 környit ajánlok (legalább)
2020. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem érted még most se eddig nem csinálta ezt
2020. dec. 1. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Mert karrier módban vagy, ember!


A karrier mód 10 szezon hosszú és az autókat fejleszteni kell. Értelemszerűen az 1. szezonban az autók alapvetően rosszak, sokkal rosszabbak, mint a valós teljesítményük, amiket például Grand Prix vagy Championship módban tapasztalsz. Az üzemanyaghasználat az egyik terület a sok közül, amit fejleszteni lehet/kell a karrier során.

2020. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de sajnos ez nem csak karrier módban maradt így. Multiplayer gamekben és sima grand Prixekben is így maradt. Ott is így eszi az üzemanyagok.
2020. dec. 2. 09:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld újratelepíteni. Pár éve például létezik olyan probléma a benzinhasználattal, hogy amikor a boxutcában vagy és a gép elveszi tőled az irányítást, akkor hasonlóan ahhoz, ahogy te mondod, nagyon megemelkedik a fogyasztás, akkor is, ha lean-be teszed. Eddig ez csak a boxutcában volt így, de ettől még lehet, hogy nálad előjött máshol is.
2020. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bug volt... újratettem és jó lett......... CodeMasters!!!
2020. dec. 2. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!