Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-ről jó emlékek?

Windows 7-ről jó emlékek?

Figyelt kérdés
Lehet most más kérdés mint a többi de most nem azon akarok veszekedni veletek hogy Windows 7 vs Windows 10 hanem hogy kinek milyen jó emlékei vannak vele kapcsolatban. Nekem vannak igaz nekem az egyszerűsége és azt csinálta a rendszer amit én akartam magyarul sokkal szabadabb és személyre szabhatóbb volt mint a 10-es. Igaz én a Windows 7-et használom de persze mellette van Windows 10 ami a fő rendszer is egyben. Szóval indul a nosztalgia! :)

2020. dec. 1. 11:58
1 2
 11/13 MolotovPunk ***** válasza:
2004-ben gyártott PC-re Windows XP való,nem Win7.Egyébként nem csodálkozom,ha olyan régi gépen lassú a 7-es.
2020. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Rendszer hangok, és az AERO :D
2020. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, nekem hiányzik az aero meg a klasszikus téma is. Én legalább is így vagyok vele. Meg a Windows 7 nem szólt bele mindenbe meg nem erőszakoskodott mint a 10 + nem voltak gondok a frissítéssel.
2020. dec. 20. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!